Słuchaj Radia POLIN

Redakcja / Editorial staff / English translation: Andrew Rajcher, 15 kwietnia 2020
Od 14 kwietnia zapraszamy do słuchania Radia POLIN! W programie uruchomionej w Internecie stacji radiowej znajdują się m.in. relacje z wykładów, spotkań i debat, które odbyły się w Muzeum, a także wywiady ze świadkami historii i czerpiąca z polsko-żydowskiej tradycji muzyka. W związku z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w sprawie epidemii 2019-nCov (Koronawirus), Muzeum POLIN pozostaje zamknięte dla publiczności do odwołania, lecz możemy spotkać się online!

To nasza kolejna propozycja, nie tylko na te trudne czasy! W codziennych blokach programowych na antenie Radia POLIN posłuchać można m.in. relacji ze spotkań w ramach lubianych cykli „Czytelnia POLIN” i „Żydowskie ABC”.

W tym tygodniu, poprzedzającym 77. rocznicę powstania w getcie warszawskim, wiele miejsca na antenie Radia POLIN poświęcone zostanie akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile, a sam dzień rocznicy upamiętnimy specjalną ramówką. Szczególnie zachęcamy do słuchania wywiadów ze świadkami historii – Sprawiedliwymi wśród Narodów Świata oraz Żydami ocalałymi z Zagłady.


» Przeczytaj więcej

Zobacz ramówkę i posłuchaj Radia POLIN