Nowy portal Polscy Sprawiedliwi

Klara Jackl, 10 stycznia 2017
Otworzyliśmy właśnie nową wersję naszego portalu Polscy Sprawiedliwi. Zachęcamy do korzystania z jego nowych funkcjonalności.

Portal jest responsywny, zyskał nową szatę graficzną i architekturę, a także nowe funkcje. Wśród nowych funkcjonalności znalazła się przede wszystkim wyszukiwarka zaawansowana, dzięki której naszą kolekcję niemal 1000 historii pomocy przeszukiwać można według kategorii takich jak nazwiska Sprawiedliwych i Ocalałych, daty i miejsca ich urodzenia i śmierci, a także miejsca i rodzaje udzielanej Żydom pomocy.

Zespół projektu „Polscy Sprawiedliwi - Przywracanie Pamięci” stale pracuje nad portalem. W przypadku przeglądania zawartości strony za pomocą wyszukiwarki, radzimy skoszystać z wyszukiwania zaawansowanego. Za wszelkie niedogodności przepraszamy. 

Nowa odsłona portalu www.sprawiedliwi.org.pl  zrealizowana dzięki wsparciu  finansowemu Tomka Ulatowskiego oraz Carmit i Ygal Ozechov

 

SZIH

 

 

Wsparcie projektu „Polscy Sprawiedliwi – Przywracanie Pamięci” udzielone z funduszy norweskich i EOG przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię.

 

 

www.eeagrants.orgwww.norwaygrants.org 

Więcej o projekcie „Żydowskie dziedzictwo kulturowe”

Wsparcie finansowe portalu – Tomek Ulatowski oraz Carmit i Ygal Ozechov.

Patronem portalu jest: